تبلیغات
همه جای ایران سرای من است شهر من گنبد کاووس - مطالب دی 1389
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مهدی رایگانی
مطالب اخیر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
همه جای ایران سرای من است شهر من گنبد کاووس
http://rocket-launch.info

نوع مطلب : فیل ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 21 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

فصل‌ اول‌ ـ مطالبه‌ هدایائی‌ كه‌ از بهم‌ خوردن‌ نامزدی‌ قبل‌ از ازدواج‌ منقطع‌ ناشی‌ می‌شود

ماده‌ 1037 قانون‌ مدنی‌: “هر یك‌ از نامزدها می‌تواند در صورت‌ بهم‌ خوردن‌ وصلت‌ منظور هدایائی‌ را كه‌ به‌ طرف‌ دیگر یا ابوین‌ او برای‌ وصلت‌ منظور داده‌ است‌ مطالبه‌ كند. اگر عین‌ هدایا موجود نباشد، مستحق‌ قیمت‌ هدایائی‌خواهدبود كه‌ عادتا نگاه‌ داشته‌ می‌شود مگر اینكه‌ آن‌ هدایا بدون‌ تقصیر طرف‌ دیگر تلف‌ شده‌ باشد.”
ماده‌ 1038 قانون‌ مدنی‌: “مفاد ماده‌ قبل‌ از حیث‌ رجوع‌ به‌ قیمت‌ در موردی‌ كه‌ وصلت‌ منظور در اثر فوت‌ یكی‌ از نامزدها بهم‌ بخورد مجری‌ نخواهد بود.”

بخش‌ اول‌ ـ قرارداد جایز:
با توجه‌ به‌ ماده‌ 1035 قانون‌ مدنی‌، نامزدی‌ قراردادی‌ است‌ كه‌ بین‌ زن‌ و مرد یا پسر و دختر بسته‌ می‌شود. موضوع‌ این‌ قرارداد ازدواج‌ دو طرف‌ در آینده‌ است‌. این‌ قرارداد كه‌ وعده‌ ازدواج‌ نیز نامیده‌ می‌شود، قرارداد جایز است‌ وهر یك‌ از دو طرف‌ می‌تواند از آن‌ عدول‌ كند و به‌ عبارت‌ دیگر آن‌ را فسخ‌ نماید.166

بخش‌ دوم‌ ـ پس‌ گرفتن‌ هدایا:
به‌ دستور ماده‌ 1037 قانون‌ مدنی‌، اگر به‌ منظور وصلت‌ هدایایی‌ در دوران‌ نامزدی‌ به‌ یكی‌ از طرفین‌ داده‌ شده‌ باشد و نامزدی‌ بهم‌ بخورد، طرفی‌ كه‌ هدایا را داده‌ می‌تواند آن‌ را پس‌ بگیرد. به‌ نظر می‌رسد چنانچه‌ یكی‌ از طرفین‌قبل‌ از دوران‌ نامزدی‌ به‌ دیگری‌ هدیه‌ داده‌ و سپس‌ با یكدیگر نامزد شده‌اند و درآخر نامزدی‌ بهم‌ خورده‌، نمی‌تواند آن‌ را مطالبه‌ نماید. زیرا پس‌ گرفتن‌ هدایا در بهم‌ خوردن‌ نامزدی‌ در ماده‌ مذكور مربوط به‌ دوران‌ نامزدی‌ می‌باشد.
بعضی‌ از شارحین‌ قانون‌ مدنی‌، معتقد هستند كه‌ هدیه‌ یك‌ نوع‌ هبه‌ است‌ و هبه‌ غیر معوض‌ با بقای‌ عین‌ قابل‌ استرداد است‌.167

بخش‌ سوم‌ ـ هدایای‌ مصرفی‌:
بند اول‌ ـ نوع‌ غیر قابل‌ نگهداری‌: اگر هدایایی‌ كه‌ توسط یكی‌ از نامزدها برای‌ دیگری‌ فرستاده‌ شده‌، و آن‌ هدیه‌ را به‌ طور عادی‌ نمی‌شود نگهداری‌ كرد، مانند اینكه‌ مرد یك‌ جعبه‌ دو كیلویی‌ شیرینی‌ خریداری‌ و به‌ منزل‌ نامزد خودبرده‌ و مصرف‌ شده‌ است‌، دیگر نمی‌تواند آن‌ را مطالبه‌ نماید زیرا شیرینی‌ عادتا قابل‌ نگهداری‌ نیست‌ و مصرف‌ شده‌ است‌.
بند دوم‌ ـ نوع‌ قابل‌ نگهداری‌: اگر هدایایی‌ توسط یكی‌ از نامزدها برای‌ دیگری‌ فرستاده‌ شده‌ و آن‌ هدیه‌ را به‌ حسب‌ معمول‌ و عادت‌ می‌شود نگهداری‌ نمود، پس‌ از بهم‌ خوردن‌ نامزدی‌، می‌تواند آن‌ را مطالبه‌ نماید. مانند اینكه‌حلقه‌ نامزدی‌ بین‌ طرفین‌ رد و بدل‌ شود و این‌ قابل‌ استرداد است‌ چون‌ به‌ طور عادت‌ این‌ هدیه‌ قابل‌ نگهداری‌ است‌.
بند سوم‌ ـ موجود نبودن‌ هدیه‌ قابل‌ نگهداری‌: اگر هدیه‌ای‌ كه‌ قابل‌ نگهداری‌ است‌، موجود نباشد، طرفی‌ كه‌ درخواست‌ استرداد آن‌ را می‌نماید مستحق‌ دریافت‌ قیمت‌ آن‌ خواهد بود. مانند اینكه‌ مرد به‌ زن‌ حلقه‌ای‌ بابت‌ نامزدی‌بدهد و نامزدی‌ بهم‌ بخورد و زن‌ آن‌ را بفروشد یا اینكه‌ آن‌ را به‌ دیگری‌ هدیه‌ نماید، در این‌ صورت‌ زن‌ باید قیمت‌ آن‌ حلقه‌ را به‌ مرد بپردازد.
بند چهارم‌ ـ تلف‌ شدن‌ هدیه‌ بدون‌ تقصیر: هرگاه‌ هدیه‌ای‌ كه‌ عادتا قابل‌ نگهداری‌ است‌، موجود نباشد، اگر بدون‌ تقصیر دیگری‌ تلف‌ شده‌ باشد، قابل‌ مطالبه‌ نیست‌ زیرا، امین‌ بدون‌ تقصیر مسئول‌ نیست‌ مانند آنكه‌ حلقه‌ نامزدی‌ به‌همراه‌ بعضی‌ دیگر از اشیاء فرد مورد سرقت‌ قرار گیرد. در این‌ فرض‌، ید زن‌، ید امانی‌ بوده‌ و تلف‌ شدن‌ هدیه‌ در نزد وی‌ بدون‌ تقصیر وی‌، انجام‌ گرفته‌ است‌ لذا ید امین‌ بدون‌ تقصیر مسئول‌ نیست‌.
بند پنجم‌ ـ تلف‌ شدن‌ هدیه‌ با تقصیر: اما چنانچه‌ در نگهداری‌ هدیه‌ای‌ كه‌ عادتا قابل‌ نگهداری‌ است‌ و در اثر تعدی‌ یا تفریط، هدیه‌ تلف‌ شود، در این‌ صورت‌ قابل‌ مطالبه‌ است‌. یعنی‌ اینكه‌ چنانچه‌ در نگهداری‌ هدیه‌ توجه‌ لازم‌صورت‌ نگرفته‌ و بر اثر بی‌احتیاطی‌ و بی‌مبالاتی‌ و یا به‌ صورت‌ عمدی‌ هدیه‌ تلف‌ شده‌ باشد، در این‌ صورت‌ كسی‌ كه‌ هدیه‌ را تلف‌ یا در نزد وی‌ تلف‌ شده‌، مسئول‌ جبران‌ خسارت‌ است‌.
بند ششم‌ ـ هدیه‌ و فوت‌ یكی‌ از نامزدها: هدیه‌ای‌ كه‌ عادتا قابل‌ نگهداری‌ است‌، اگر تلف‌ شده‌ باشد، هنگامی‌ قابل‌ مطالبه‌ است‌ كه‌ بهم‌ خوردن‌ نامزدی‌ به‌ علت‌ فوت‌ یكی‌ از نامزدها نبوده‌ باشد و چنانچه‌ علت‌ بهم‌ خوردن‌ نامزدی‌،فوت‌ یكی‌ از نامزدها باشد، و آن‌ هدیه‌ در نزد نامزد فوت‌ شده‌ بوده‌، دیگر قابل‌ مطالبه‌ نیست‌.
بند هفتم‌ ـ وضعیت‌ مخارج‌ نامزدی‌ در ازدواج‌ موقت‌: در دوران‌ نامزدی‌ چنانچه‌ زن‌ و مرد غیر از هدایا كه‌ در مبحث‌ قبلی‌ شرح‌ آن‌ گذشت‌، متحمل‌ هزینه‌ و خسارتی‌ شوند و نامزدی‌ بهم‌ خورد آیا این‌ هزینه‌ و خسارات‌ قابل‌ مطالبه‌هست‌ یا خیر؟
ماده‌ 1036 قانون‌ مدنی‌ قبل‌ از حذف‌ در این‌ خصوص‌ راه‌گشا بود: “اگر یكی‌ از نامزدها وصلت‌ منظور را به‌ علت‌ موجهی‌ برهم‌ زند در حالیكه‌ طرف‌ مقابل‌ یا ابوین‌ او یا اشخاص‌ دیگر به‌ اعتماد وقوع‌ ازدواج‌ مغرور شده‌ و مخارجی‌كرده‌ باشند، طرفی‌ كه‌ وصلت‌ را بهم‌ زده‌ است‌ باید از عهده‌ خسارات‌ وارده‌ برآید ولی‌ خسارت‌ مذبور فقط مربوط به‌ مخارج‌ متعارفه‌ خواهد بود.”
این‌ ماده‌ به‌ لحاظ قاعده‌ غرور، جبران‌ خسارت‌ را متوجه‌ طرفی‌ می‌دانست‌ كه‌ بدون‌ علت‌ موجهی‌ نامزدی‌ را بهم‌ زده‌ و از بهم‌ خوردن‌ وصلت‌ نامزدی‌، طرف‌ دیگر متحمل‌ خسارت‌ شده‌ است‌. اما چنانچه‌ به‌ علت‌ موجهی‌ نامزدی‌را بهم‌ بزند و طرف‌ دیگر متحمل‌ خسارت‌ شود، این‌ خسارت‌ قابل‌ مطالبه‌ نمی‌باشد.
اما به‌ نظر می‌رسد می‌توان‌ به‌ استناد ماده‌ 1 قانون‌ مسوولیت‌ مدنی‌ كه‌ می‌گوید: “هر كس‌ بدون‌ مجوز قانونی‌ عمدا یا در نتیجه‌ بی‌ احتیاطی‌ به‌ جان‌ یا سلامتی‌ یا مال‌ یا آزادی‌ یا حیثیت‌ یا شهرت‌ تجارتی‌ یا به‌ هر حق‌ دیگری‌ كه‌ به‌موجب‌ قانون‌ برای‌ افراد ایجاد گردیده‌ لطمه‌ای‌ وارد نماید، كه‌ موجب‌ ضرر مادی‌ یا معنوی‌ دیگری‌ شود، مسوول‌ جبران‌ خسارت‌ ناشی‌ از عمل‌ خود می‌باشد” خسارت‌ وارده‌ به‌ طرفی‌ كه‌ بدون‌ عذر موجه‌ نامزدی‌ را بهم‌ زده‌ است‌، ازوی‌ مطالبه‌ نمود.

نویسنده: حسن گنجی
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
کتاب روابط زوجین در ازدواج موقت

نوع مطلب : رابطه جنسی متعادل، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 21 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

نام : بهرام رادان

تاریخ و محل تولد:  8 اردیبهشت 1358 تهران 

شغل : بازیگر سینما

تحصیلات: لیسانس مدیریت بازرگانی

*برنده سیمرغ بلورین نقش اول مرد در جشنواره فجر 85*

او را به جرات می توان یک استعداد تمام عیار دانست. اگر چه حضور اولش تنها به یک چهره و چشم آبی و زیبا محدود می شد ، اما رادان ثابت کرد که می تواند در حد و اندازه های یک ستاره بدرخشد . انتخابهای بعدی رادان در عمده موارد ، آگاهانه او را به مسیری درست هدایت کرد که امروز می تواند با افتخار آن تندیس زرشک زرین را برای شور عشق نادیده بگیرید. بهرام متولد 1358 و کارشناس مدیریت بازرگانی است ، او در سال 78 در آموزشگاه هیوا فیلم بازیگری را آموخت و همان سال برای بازی در شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد . داستان عاشقانه فیلم و چهره جذاب دو جوان اول کار یعنی رادان و ومهناز افشار فروش فیلم به زیبایی شکوفا شد و او امروز خود را به نمایش بگذارد. استعدادهای درونی رادان در هر فیلم در هر فیلم به زیبایی شکوفا شد و امروز ستاره ای است که مورد توجه هر کارگردانی قرار گرفته و تقریبا هر نقشی را در کارنامه اش بازی کرده. حضور بعدی او درآبی به کارگردانی حمید لبخنده باز می گردد که سال 79 ساخته شد و او در کنار سوپر استاری چون هدیه تهرانی به زور آزمایی می پرداخت. ساقی را در کنار یکتا ناصر بازی کرد که همان سال ساخته شد . اما  چندان کار قابل توجهی نبود . سال 80 آواز قو از او به اکران در آمد که نقش مقابلش بر عهده ساره آرین بود. این فیلم ساخته سعید اسدی با فروش بسیار بالایی روبرو می شود و بازی رادان مورد توجه هئات داوران قرار می گیرد و او را کاندیدا دریافت جایزه نقش اول می کنند . از اینجا به بعد رادان می شود ستاره اول سینمای ایران که بالا طرفداران بیشماری مواجه بود. همان سال در تجربه فیلم کوتاه ابراهیم شیبانی با نام طلوع تاریک بازی می کند و اینگونه سال 80 را با موفقیت به پایان می رساند. محبوبیت رادان کارگردانان را متوجه او می سازد و همه به سویش هجوم می آورند.

سال 81 ،داریوش فرهنگ از او در رز زرد استفاده می کند که یک درام ترسناک نوجوان پسند بود. فیلم برداشتی ضعیف از اثر هالیوودی می دانم تابستان گذشته چه کردی ؟ که با استقبال مناسبی روبرو می شود. سپس در عطش ساخته محمد حسین فرح بخش بازی کرد که اثر چندان حرفه ای به شمار نمی رفت.بهروز افخمی در برگردان سینمایی یک اثر دشوار ادبی او را مورد ارزیابی قرار داده و این گونه فیلم عجیب گاو خونی ساخته می شود که رویکرد رادان به سینمای متفاوت و به دور از جنجال و جنبه های تجاری محسوب می شد.بازی در این نقش متفاوت به شدت مورد تحسین واقع می شود و رادان ثابت می کند که می تواند به عنوان بازیگر آثار هنری هم محسوب شود. سال 82 در سه کار درخشان به تم های بسیار متفاوت به عنوان بازی می کند که نشان از دقت انتخاب کارکترهای متفاوت داشت. ابتدا در ساخته درخشان بنی اعتماد با نام ننه گیلانه بازی می کند که از جمله بازی های اثر گذار و زیبای او به شمار می رود . او در این فیلم به نقش پسر فاطمه معتمد آریا که در بازگشت از جنگ دچار معلولیت جسمی شده و نامزدش تن به ازدواج ناخواسته داده است.رادان با نقش آفرینی خود در این قالب دشوار همه را انگشت به دهان می کند اما هیات داوران جشنواره بیست و سوم حضور او را نادیده می گیرند. سپس در اثر پر فروش شمعی در باد در کنار شهاب حسینی و حسام نواب صفوی به بازگویی مشکلات روز جوانان و مساله اعتیاد به قرص های توهم زا می پردازند . این دومین کار رادان با یک کارگردان خانم (پوران درخشنده )بود. سپس به تیم سربازهای جمعه مسعود کمیایی می پیوندد و در واقع به جای گلزار که از بازی در فیلم کنار کشید می آید، او در رستگاری در هشت و بیست دقیقه به کارگردانی الوند در سال 83 نقشی به شدت متفاوت را تجربه می کند و باز در کنار شهاب حسینی قرار می گیرد . ازدواج صورتی در نوروز 84 اکران می شود ،اما رویکردی منجر به شکست برای رادان در عرصه کمدی محسوب می شود. او بازی در ساخته آخر کمیایی با عنوان حکم را به پایان رسانده. مشغول بازی در تقاطع می باشد. بهرام رادان به خاطر بازی در شمعی در باد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول را تصاحب کرد.

در مورد  او:

 او یک برادر به نام شهرام و یک خواهر به نام الهام و یک خواهر ناتنی به نام ژیلا دارد .

و حیوان خانگی او یک سگ است .

نوع مطلب : بیوگرافی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 15 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

دخترها:

توی ماهیتابه روغن میریزن

اجاق گاز زیر ماهیتابه رو روشن میكنن

- تخم مرغها رو میشكنن و همراه نمك توی ماهیتابه میریزن

چند دقیقه بعد نیمروی آماده رو نوش جان میكنن

پسرها:

توی كابینتهای بالایی آشپزخونه دنبال ماهیتابه میگردن

توی كابینتهای پایینی دنبال ماهیتابه میگردن و بلاخره پیداش میكنن

ماهیتابه رو روی اجاق گاز میذارن

توی ماهیتابه روغن میریزن

توی یخچال دنبال تخم مرغ میگردن

یه دونه تخم مرغ پیدا میكنن

چند تا فحش میدن

دنبال كبریت میگردن

با فندك اجاق گاز رو روشن میكنن و بوی سركه همراه دود آشپزخونه رو بر میداره

ماهیتابه رو میشورن (بگو چرا روغنش بوی ترشی میداد!

ماهیتابه رو روی اجاق گاز میذارن و توش روغن واقعی میریزن

تخم مرغی كه از روی كابینت سر خورده و كف آشپزخونه پهن شده رو با دستمال پاك میكنن

چند تا فحش میدن و لباس میپوشن

میرن سراغ بقالی سر كوچه و 20 تا تخم مرغ میخرن و برمیگردن

تلویزیون رو روشن میكنن و صداش رو بلند میكنن

روغن سوخته رو میریزن توی سطل و دوباره روغن توی ماهیتابه میریزن

تخم مرغها رو میشكنن و توی ماهیتابه میریزن

دنبال نمكدون میگردن

نمكدون خالی رو پیدا میكنن و چند تا فحش میدن

دنبال كیسهء نمك میگردن و بلاخره پیداش میكنن

نمكدون رو پر از نمك میكنن

صدای گزارشگر فوتبال رو میشنون و میدون جلوی تلویزیون

نمكدون رو روی میز میذارن و محو تماشای فوتبال میشن

بوی سوختگی رو استشمام میكنن و میدون توی آشپزخونه

چند تا فحش میدن و تخم مرغهای سوخته رو توی سطل میریزن

توی ماهیتابه روغن و تخم مرغ میریزن

با چنگال فلزی تخم مرغها رو هم میزنن

صدای گــــــــــل رو از گزارشگر فوتبال میشنون و میدون جلوی تلویزیون

سریع برمیگردن توی آشپزخونه

تخم مرغهایی كه با ذرات تفلون كنده شده توسط چنگال مخلوط شده رو توی سطل میریزن

ماهیتابه رو میندازن توی سینك

دنبال ظرفهای مسی میگردن

قابلمهء مسی رو روی اجاق گاز میذارن و توش روغن و تخم مرغ میریزن

چند دقیقه به تخم مرغها زل میزنن

یاد نمك میفتن و میرن نمكدون رو از كنار تلویزیون برمیدارن

چند ثانیه فوتبال تماشا میكنن

یاد غذا میفتن و میدون توی آشپزخونه

روی باقیماندهء تخم مرغی كه كف آشپزخونه پهن شده بود لیز میخورن

چند تا فحش میدن و بلند میشن

نمكدون شكسته رو توی سطل میندازن

قابلمه رو برمیدارن و بلافاصله ولش میكنن

چند تا فحش میدن و انگشتهاشون كه سوخته رو زیر آب میگیرن

با یه پارچهء تنظیف قابلمه رو برمیدارن

پارچه رو كه توسط شعله آتیش گرفته زیر پاشون خاموش میكنن

نیمروی آماده رو جلوی تلویزیون میخورن و چند تا فحش میدن

نوع مطلب : مطالب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 15 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

مشخصات كلی متولدین دی ماه:

دارای شخصیّت عالی ، خیلی لایق و كاردان ، بهترین رئیس ، انتقامجوی شدید   ، ساده پوش و بی آلایش ، محتاط  ، آرام و صبور ، مرد عمل  ، مقتدر  ، پر تحمّل ،  جدّی و جاه طلب ، فعّال و كوشا ، واقع بین ، سركش ، پول دوست ، بیهوده انرژی تلف نمی كند ، از تجربیّات خود و دیگران به خوبی استفاده می كند ، با‌شرف و با ‌وجدان ، تمیز ، خودكفا و سودجو ، دارای حس مسئولیّت زیاد ، دشمن ولخرجی و اسراف ، حسابگر ، مخالف تجمّلات ، صاحب شأن و مقام ، سازمان دهنده خوب ، تقریباْ سیاستمدار ، كوشا و مطمئن و خونسرد ، تودار ، مالك همسر خود ، حسود و بدبین ، متنفّر از طلاق ، دارای عدم اعتماد به نفس كافی ، قدرت طلب ، خانواده دوست ، خشك ولی مهربان ، خشن ، دارای زبان نیش‌دار ، شاد و با نشاط ، دارای باطن خروشان ، غیر قابل گذشت ، قدر شناس ، گاهی اوقات خجالتی ، باانضباط ، بد اخم و بد عنق ، دارای حافظه قوی ، زود سر كار می آید و دیر می رود ، از تنبلی بیزار است ، اهل دكتر و دارو ، خونسرد و مداوم ، ثابت قدم ، خودكار ، مذهبی ، شنونده خوب و گاهی اوقات لجباز .

مرد متولد دی

قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد، در عرصه عشق كم حرف و كم تظاهر، پدری جدی و خشك اما مهربان و دلسوز. مقام را به ثروت ترجیح می‌دهد. در جوانی بسیار جدی است ولی به تدریج كه پا به سن می‌گذارد نرم می‌شود. ابراز عشق و علاقه را باید به وی یاد بدهید.  مرد این ماه  هرگز از روی هوس ازدواج نمی‌كند.

زن متولد دی

جاه طلب، كد بانو، منظم، كمی لجباز و زود رنج، همیشه آراسته و خوش لباس، هدف نهائی او همیشه تامین زندگی، جلب احترام و كسب اقتدار و برخورداری از موقعیتهای چشمگیر است. از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و با نزاكت است.

نوع مطلب : فال و طالع بینی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 15 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

زن و شوهر جوانی که بچه دار نمی شدند برای یافتن چاره به یکی از بهترین پزشکان متخصص مراجعه کردند.
پس از معاینات و آزمایش های مربوطه، پزشک نظر داد که متاسفانه مشکل از مرد میباشد و تنها راه حل ممکن، بهره برداری از خدمات «پدر جایگزین» است.
زن: منظورتان از پدر جایگزین چیست؟
پزشک: مردی که با دقت انتخاب می شود تا نقش شوهر را اجرا و به بارداری خانم کمک کند..
زن تردید نشان داد لکن شوهرش بچه می خواست و او را راضی کرد تا راه حل را بعنوان تجویز پزشک بپذیرد.
چند روز بعد جوانی را یافتند تا زمانیکه شوهر در خانه نباشد برای انجام وظیفه مراجعه کند.روز موعود فرا رسید، لکن همسایه طبقه بالا نیز همان روز عکاسی را برای گرفتن عکس از نوزاد خود دعوت كرده بود تا در منزل از كودكشان چند عكس بگیرد.
از بد حادثه عکاس آدرس را اشتباهی رفته و به خانه زوج جوان رسید و در زد. زن در را باز کرد.
- سلام، برای موضوع بچه آمدم.
- سلام، بفرمائید. مشروب میل دارید؟
- نه، متشکرم. الکل با کار من سازگاری نداره. علاوه بر اون میخوام هرچه زودتر شروع کنم.
- باشه! بریم اتاق خواب؟
- حرفی نیست، هرچند که سالن مناسب تر است؛ دو تا روی فرش، دوتا رو مبل و یکی هم تو حیاط.
- چند تا؟
- حداقل پنج تا. البته اگر بیشتر خواستید حرفی نیست.
عکاس در حالیکه آلبومی را از کیف خود بیرون می آورد، ادامه داد:
- مایلم نمونه کارم را نشونتون بدم. روشی را بکار می برم که مشتریام خیلی دوست دارن.. مثلاً ببینید این بچه چقدر زیباست. اینکار رو تو یک پارک کردم.. وسط روز بود و مردم جمع شدن تماشا کنن. اون خانم خیلی پر توقع بود و مرتباً بهانه می گرفت. در نهایت مجبور شدم از دو تا از دوستام کمک بگیرم. علاوه بر اون یه بچه گربه هم اونجا بود و دم و دستگاه رو گاز می گرفت.
زن بیچاره حیرت زده به سخنان گوش می کرد.
- حالا این دوقلوها را نگاه کنین.. اینبار خودی نشان دادم. مامانه همکاری تاپی کرد وظرف پنچ دقیقه کارمون رو تموم کردیم. رسیدم و با دو تا تق تق همه چیز روبراه شد و این دوقلوهائی که می بینید..
حیرت زن به نوعی سرگیجه تبدیل شده بود و عکاس اینگونه ادامه می داد:
- در مورد این بچه کار سخت تر بود. مامانش عصبی شده بود. بهش گفتم شما آروم باشید تا من کار خودمو بکنم. روشو برگردوند و همه چی بخوبی و خوشی پایان یافت.
چیزی نمونده بود که زن بیچاره از حال برود. طرف آلبوم را جمع کرده و گفت:
- شروع کنیم؟
- هر وقت شما بگین!
- عالیه! میرم سه پایه رو بیارم...
- سه پایه؟ برای چی؟- آخه وسیله کار خیلی بزرگه. نمی تونم تو دست بگیرمش و بایستی بذارمش رو سه پایه و ... خانم.... خانووووووم.... کجا میری؟ چرا فرار میکنی؟ پس بچه چی شد؟

نوع مطلب : جک و لطیفه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 15 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

ارتباط حیوانات +18

نوع مطلب : عکس-بدون شرح، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 15 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

زنی که به شوهرش مشکوک بود با بازی در نقش کارآگاه مارپل توانست مچ شوهرش را بگیرد. او برای این کار یک روز خودش را در کمد خانه شان پنهان کرد و منتظر ماند خطایی از همسرش سر بزند.

مردی به نام کاظم که 28 سال از ازدواج با همسرش نادره می‌گذرد چندی قبل در حالی که فکر می‌کرد هیچ کس در خانه نیست همراه زنی به نام شهناز که از چند ماه قبل او را به عقد موقت خود در آورده بود به منزلش رفت اما هرگز تصور نمی‌کرد دستش برای همسرش رو شود. در شرایطی که چند دقیقه یی از ورود کاظم و شهناز به خانه می‌گذشت ناگهان در کمد دیواری باز شد و نادره از آن بیرون آمد.
او که از دیدن زن دیگری در خانه اش شوکه شده بود بعد از یک درگیری مفصل با شوهرش او را از خانه بیرون کرد. کاظم هم که حرفی برای دفاع نداشت همراه همسر صیغه یی اش پا به فرار گذاشت.
چند روز پس از این اتفاق احضاریه یی به دست کاظم رسید که از او برای حضور در دادگاه خانواده دعوت شده بود. به این ترتیب صبح دیروز وی به شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده ونک رفت. پس از رسمیت یافتن جلسه دادگاه از سوی قاضی حسن عموزادی نادره شکایتش را این طور مطرح کرد؛ من 28 سال است که در خانه کاظم زحمت می کشم و از او صاحب سه پسر هستم. طی این سال ها مشکلات زیادی را تحمل کرده ام اما او با صیغه کردن زن دیگری مزدم را داد. وی در مورد اینکه چرا در کمد پنهان شده بود، گفت؛ چند هفته بود که رفتار شوهرم مشکوک به نظر می‌رسید. با خودم فکر کردم او موضوعی را پنهان می‌کند. به همین دلیل تصمیم گرفتم از ماجرا باخبر شوم. چند روز پیش در حالی که او با تلفن صحبت می‌کرد از شخصی که پشت خط بود خواست به خانه بیاید. من هم برای پی بردن به ماجرا روزی که شوهرم قرار گذاشته بود به او گفتم به خانه مادرم می‌روم ولی در کمد دیواری پنهان و منتظر شدم کاظم بیاید. چند دقیقه یی آنجا بودم تا اینکه بالاخره در خانه باز شد و کاظم در حالی که دست یک زن غریبه را گرفته بود، وارد شد.
من چند دقیقه همان طور داخل کمد ماندم و فقط از سوراخ قفل آنها را نگاه می‌کردم. وقتی فهمیدم ماجرا از چه قرار است در کمد را باز کردم و بیرون آمدم. این زن ادامه داد؛ سال گذشته کاظم سند خانه را به نام من کرده بود به همین دلیل روز حادثه در شرایطی که عصبانی بودم او و زن صیغه یی اش را از خانه بیرون کردم و او هم نتوانست اعتراض کند.
به دنبال این اظهارات کاظم نیز در دفاع از خود گفت؛ نادره زن بداخلاقی است. از همان ابتدا هم راضی به زندگی با او نبودم ولی اصرار مادرم مرا وادار کرد با او ازدواج کنم. زندگی اجباری با زنی که هیچ علاقه یی به او نداشتم مرا مجبور کرد سراغ زن دیگری بروم. مدتی قبل وقتی به یک درمانگاه رفته بودم با شهناز آشنا شدم و او را که چند سال قبل شوهرش فوت شده بود، صیغه کردم. چند ماهی به طور مخفیانه با او رابطه داشتم تا اینکه چند روز قبل در حالی که فکر می‌کردم نادره به خانه مادرش رفته او را به منزلم بردم ولی نادره از کمددیواری بیرون آمد و ما را غافلگیر کرد. در پی اظهارات طرفین و در شرایطی که هر دو خواستار طلاق بودند، قاضی عموزادی پرونده آنها را به واحد داوری ارجاع کرد

نوع مطلب : مطالب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 15 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

1 – ادرار مایعی رقیق و حاوی آب، املاح مختلف و اسید اوریک می باشد که در مثانه تشکیل شده و از آلت تناسلی مرد و زن خارج می شود، این مایع شرعا نجس بوده و غیرقابل خوردن است.

2 – منی مایعی غلیظ و سفید رنگ است که پس از تولید در کیسه های بالای بیضه ذخیره شده و زمانی که لذت جنسی به اوج می رسد با شتاب از آلت تناسلی مرد خارج می شود، خروج منی باعث سستی بدن و کاهش میل جنسی است، فردی که منی از او خارج شده جنب است و باید پیش از خواندن نماز غسل جنابت نماید، این مایع شرعا نجس بوده و خوردن آن حرام است.

3 – مَذى مایعی رقیق و بی رنگ است که پیش از خروج منی بر اثر شهوت بیرون می آید، با خروج مَذى نه غسل جنابت واجب می شود و نه وضو باطل می گردد، مَذى نجس نیست و شرعا به مانند آب بینی است.

4 – وَدى مایعی رقیق و بی رنگ است که پس از ادرار خارج می شود، خروج وَدى وضو را باطل نمی کند و شرعا نجس نبوده و حکم آب بینی را دارد، خارج کردن وَدى با دست را، استبراء می گویند، انجام این عمل پس از ادرار مستحب است.

5 – وَذى مایعی است که پس از منی از آلت خارج می شود، خروج وَذى وضو را باطل نمی کند و شرعا نجس نبوده و حکم آب بینی را دارد.

نویسنده: حمید توکلی کرمانی

منابع: طب الصادق و حوزه و ویکی پیدا
و نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها

نوع مطلب : رابطه جنسی متعادل، طب الصادق، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 15 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

شخصی که از کم اثری و ضعف منی گله مند بود، خدمت امام صادق(ع) رسید.
امام صادق(ع)  به او فرمود: ابتدا استغفار كن و سپس تخم مرغ و پیاز فراوان بخور، افرادى كه از نظر جنسى ضعیف اند باید تخم مرغ را همراه پیاز بخورند.

مردى به امام صادق (ع) عرض مرد كه من دوست دارم از آمیزش جنسى بهره ى بسیار ببرم امّا نمى توانم. راهنمایى بفرمایید.
امام به او فرمود: پیاز سفید را قطعه قطعه كن و در روغن زیتون تفت بده و بعد در ظرف دیگرى تخم مرغ بشكن و بر آن اندكى نمك بپاش و سپس تخم مرغ را به آن پیاز سرخ شده اضافه كن و بگذار در روغن طبخ شود. این خوراك به تو توانایى جنسى خواهد داد.

منبع: طب الصادق

نوع مطلب : رابطه جنسی متعادل، طب الصادق، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 12 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

دوستان عزیز اینم پچهای مخصوص سری قدیمی نه MEGA( توجه داشته باشین که پچ رو روی رسیورهای MEGA نریزین)برای مدلهای 95.97.230 USB که قابلیت باز کردن پکیچ NTSAT رو دارن فایل اول برای رسیور SRX97-USB و فایل دوم برای رسیورهای 95 و 230 USB هستش این پچها بر روی ماهواره هاتبرد کانالی رو باز نمیکنند

پچ رسیور SRX-97USB

پچ رسیورهای 230 و 95 USB

نوع مطلب : ماهواره، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 12 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()

http://therocket.info

نوع مطلب : فیل ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 12 دی 1389 :: نویسنده : مهدی رایگانی
نظرات ()